ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ – УПИС У ПРВИ РАЗРЕД У ШКОЛСКОЈ 2020/2021.

Обавештавају се родитељи/други законски заступници ученика који у школској 2020/2021. уписују први разред да ће им бити на располагању могућност да путем еУправе електронски поднесу пријаву, односно захтев за упис.
Поред услуге еУпис за школе, од ове године доступна је и услуга за родитеље/друге законске заступнике ученика која им омогућава упис ученика са оствареним правом, без доласка у Школу.
Свакако, ученици се могу уписати и доласком у школу. Том приликом потребно је предати исправно попуњену пријаву за упис док ће школа прибавити остале документе по службеној дужности у електронском облику, коришћењем услуге еУпис.
Услуга ће бити доступна у периоду уписа у редовне школе и само за оне ученике који уписују редовна одељења.