ЗА ШКОЛУ БЕЗ НАСИЉА – порука родитељима

Поштовани родитељи,

У складу са специфичностима организовања онлајн  наставе у време пандемије вирусом и узимајући у обзир праћење понашања ученика, молимо Вас да као родитељи  обратите посебну пажњу на могуће непримерено понашање деце на платформама за учење (различити облици дигиталног насиља, непримерени коментари и др.).

Непримерено понашање ученика ће утицати на  оцену из владања на крају школске године.

Уколико имате сазнања о дигиталном насиљу између деце и/или постоји понашање које представља посебан ризик по дете/децу, уколико су изложени насиљу потребно је да обавестите одељењског старешину који ће то пренети педагогу или директору школе како би могли да поднесу пријаву надлежном Министарству унутрашњих послова и о томе извести надлежну Школску управу.

ЗА ШКОЛУ БЕЗ НАСИЉА!!!

Будите здрави!