Регионалнa конференцијa  Ерасмус+ КА1 – Албо

У хотелу Албо је 30.октобра Машинско електротехничка школа одржала Регионалну конференцију посвећену Ерасмус+ КА1 пројектима мобилности. У конференцијској сали хотела се најпре гостима обратио директор наше школе Милован Божовић пожелевши добродошлицу свима. Градоначелник града Бора Александар Миликић је такође узео реч, а затим и Ерасмус+ амбасадор, наставник Техничке школе из Зајечара Драган Манојловић. Координатори Ерасмус+ пројеката Александра Ристић и Иван Милутиновић представили су пројекте реализоване позивом из 2018.године, а затим и пројекте добијене за финансирање позивом из 2019.године. Своје пројекте представиле су и колеге из Зајечара, наставници Јасмина Лилић и Владислав Јеленковић. Заинтересовани учесници конференције су имали прилику да поставе питања и кроз дружење са домаћином развију своје идеје у пројекте које ће нам надамо се следеће године представити на некој сличној конференцији.