Државно такмичење из Информатике и енглеског језика – 1, 2 и 3.награда

На 66. државном такмичењу талентованих ученика по научним дисциплинама одржаном у Чачку 26.маја, на ком је учествовало више од 300 ученика из целе Србије, ученици наше школе остварили су изузетне резултате:
Александар Милошевић, ученик IV-1, област Информатика и програмирање, 1. награда (ментори Александра Ристић и Ненад Димитровски),
Јован Живановић, ученик I-1, област Енглески језик, 2. награда (ментор Ана Стреховец),
Младен Плешић, ученик III-2, област Информатика и програмирање, 3. награда (ментор Оливера Јовановић) и
Јована Савић, ученик И-1, област Енглески језик, 3. награда (ментор Ана Стреховец).
Похваљујемо и Јасну Станојевић, ученицу IV-1, област Енглески језик, која је одлично урадила тест али је нажалост остала без пласмана у укупном поретку.
Честитамо ученицима и њиховим менторима на сјајном резултату и желимо им пуно успеха у даљем раду.