Обавештење за ученике и родитеље

Обавештавамо вас да је Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело одлуку о промени Календара образовно-васпитног рада за 2019/2020. годину.

Узимајући у обзир тренутну ситуацију, низ мера у условима ванредног стања МПНТР је у функцији оптималног и рационалног коришћења слободног времена донесе одлуку о измени Календара за термине када је планиран пролећни распуст.

Промена се огледа у следећем:

• и 16. априла 2020. (среда и четвртак) – настава се одвија према утврђеном распореду часова.
  • Од 17. до 20. априла 2020. (петак-понедељак) – пригодни едукативни садржаји у вези са празником и садржаји који су у функцији квалитетног коришћења слободног времена.
  • Од 21. априла 2020. (уторак) – наставак похађања наставе на даљину.

Представљена промена Календара образовно-васпитног рада омогућава да по нормализацији ситуације добијемо додатни простор за надокнаду кључних активности, о чему ћемо вас благовремено обавестити.

БУДИТЕ ЗДРАВИ!!!

ПУНО УСПЕХА У УЧЕЊУ ЖЕЛЕ ВАМ ЗАПОСЛЕНИ У МАШИНСКО-ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКОЈ ШКОЛ