Листа кандидата за ученичке стипендије 2022/2023

Министарство просвете, науке и технолошког развоја утврдило је предлог листе кандидата за ученичке стипендије и кредите за школску 2022/23. годину.

Исплата стипендија се врши преко текућих рачуна ученика отворених код Уникредит банке. Ученици којима је први пут одобрена стипендија или кредит, треба одмах да отворе текуће рачуне у најближој експозитури Уникредит банке.

Ранг листу кандидата и резултате конкурса можете видети у прилогу.

Кандидати су сортирани по абецедном реду и за сваког су приказани основни матични подаци, елементи за бодовање, укупан број бодова као и описна порука.

Уколико нису тачно наведени неки од елемената за бодовање наведених у конкурсу, кандидати могу поднети документовани приговор код педагога/психолога школе најкасније до 15.11.2022. године.