Презентација стручне праксе у Севиљи – Администратори рачунарских мрежа

У оквиру дисеминационих активности на пројекту ,, ,,Усвојити, применити, приказати – УСПЕТИ” ученици четвртог разреда смера Администратор рачунарских мрежа, Анђела Јоновић, Јован Богдановић, Марко Николић и Владан Гоцић у библиотеци школе презентовали су своју стручну праксу у Севиљи. Презентацији су присуствовали ученици смера Администратор рачунарских мрежа (II1 i III1) и Електротехничар рачунара (II2 i III2). Учесници пројекта су на један занимљив начин представили предности овог и Еразмус + пројеката уопште. Кроз своје искуство су приближили осталим ученицима боравак у другој држави, учење нових вештина, комуникацију и прилагођавање новој средини. Том приликом позвали су све присутне ученике да конкуришу на пројектима који следе. Поносни смо на све учеснике пројекта!