Успех наших ученика на општинском такмичењу из енглеског језика и информатике

На Општинском нивоу такмичења талентованих ученика средњих школа по наставним предметима у организацији Регионалног центра за таленте Бор, наши ученицу постигли су одличне резултате. Такмичење је одржано у Гимназији ,,Бора Станковић” у Бору 15.12.2023. године. Из енглеског језика под менторством наставнице Ане Стреховец учествовало је 9 ученика и сви су се пласирали на Регионално такмичење. Прво место освојили су ученици Лазар Рапаић (I3), Тамара Мета (I1) и Јован (I1) Живановић. Друго место припало је ученицaма Јовани Савић (I1) и Јани Бојковић (I1), док су треће место освојили Маја Србуловић (IV1), Јасна Станојевић (IV1), Алекса Величковић (IV1) и Марјан Стевић (I1). Из Информатике треће место је освојио Младен Плешић (III2) под менторством наставнице Оливере Јовановић. Свим ученицима и менторкама честитамо на великом успеху и желимо много знања и среће на регионалном такмичењу.