Дан отворених врата – Електронски факултет у Нишу

Дана 23.4.2024.године на Електронском факултету у Нишу одржано је традиционално окупљање ученика средњих школа Ниша и околних градова – Врање, Пирот, Лесковац, Власотинце, Зајечар, Неготин, Бор, Књажевац, Трстеник, под називом ,,Дан отворених врата”. Наши ученици (одељење 4-1 и 4-2) у пратњи наставника дочекани су у холу факултета где се налазила поставка свих катедри као и штандови компаније са којима факултет сарађује.

Ученици су кроз радионице имали прилику да се упознају са радом факултета и новим технологијама. Осим одличних радионица, добили су све неопходне информације око будућег уписа на факултет и пријемног испита. Захваљујемо се љубазном домаћину на гостопримству и доброј организацији.