Избор учесника пројекта ,,Иновативне информационе технолгије у модерној ВЕТ школи” за мобилности у Турској и Португалији

У нашој школи је 14.априла одржан тест из енглеског језика као део конкурса за учешће на пројекту Ерасмус+ ,,KA2 202 Иновативне информационе технолгије у модерној ВЕТ школи”. Комисија коју чине директор школе, координатор пројекта и асистент координатора пројекта, после уписивања свих потребних података према правилнику о бодовању ученика у листе ученика установила је да су учешће на обуци из Wеб дизајна у Турској остварили ученици Јован Богдановић и Петра Јовановић, као и наставници Александра Николић и Зорица Димитровски. На обуци из 3Д моделирања и штампе у Португалији учешће су остварили ученици Тијана Трајковић и Димитрије Петковић, као и наставници Дејан Јовановић и Ивана Сологуб.