Коначни резултати конкурса за израду логоа

Конкурс за израду логоа пројекта  “Иновативне информационе технолгије у модерној ВЕТ школи” (Innovative information technology in modern VET schools) је завршен и једногласном одлуком чланова комисије коју чини пројектни тим победник је Бојан Србуловић (III1). У конкуренцији 14 логоа, друго и треће место освојиле су Јасна Станојевић (I1) и Петра Јовановић (II1), док су четврто и пето место припали ученицима Ани Димитријевић (IV1) и Милошу Димитријевићу (II1). Победнички лого ће учествовати као представник наше школе и државе на међународном такмичењу за избор лого-а пројекта. Бојану желимо пуно среће на међународном такмичењу, а резултате предстојећег избора знаћемо 1.фебруара.2021.године. Захваљујемо се на учешћу свим ученицима и желимо свима срећну и успешну 2021.годину!