Конкурс за израду логоа пројекта “Иновативне информационе технолгије у модерној ВЕТ школи”

Конкурс за израду логоа пројекта  “Иновативне информационе технолгије у модерној ВЕТ школи” (Innovative information technology in modern VET schools)

Пројектни тим Ерасмус+ пројекта „Иновативне информационе технолгије у модерној ВЕТ школи“ расписује КОНКУРС за израду логоа пројекта.
Лого пројекта треба да буде у складу са циљевима и називом пројекта.
Основни циљ пројекта је размена примера добре праксе у коришћењу савремене ИТ технологије у 5 средњих ВЕТ (назив за стручне школе у Европи) школа у Португалији, Италији, Бугарској, Турској и Србији. Кроз 5 тренинга (по 1 у свакој од школа) групе од 2 наставника и 2 ученика (дечак и девојчица) биће обучене за коришћење напредне информатичке технологије из:
– рачунарских мрежа (коришћење МикроТик рутера) – Србија
– програмирања (практичне апликације у C#) – Бугарска
– њеб дизајна (израда интерактивних WEB страница) – Турска
– ардуино пројектовања ( практична примена ардуино сетова) – Италија
– 3D пројектовања и штампања (пројектовање и израда производа на 3D штампачу) – Португалија

Конкурс је намењен ученицима Машинско-електротехничке школе у Бору. Потребно је да лого садржи назив пројекта на енглеском језику ,,Innovative information technology in modern VET schools” (пун назив или скраћеницу). Радове у електронској форми слати на адресу mes.project202.20@gmail.com са назнаком ЗА ЛОГО КОНКУРС, до 25.12.2020.године.

Позивамо вас да се пријавите и покажете нам своју иновативност и креативност.
Победнике конкурса очекују прикладне наградe.

Рок за пријаву радова је 25.12.2020. године.