Настава на даљину 8.3. – 12.3.2021.

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, Влада Републике Србије (Министарство просвете, науке и технолошког развоја) донела је одлуку да све средње школе у Републици Србији, у недељи од 08. од 12. марта образовно-васпитни рад остварују путем наставе на даљину, уз коришћење одговарајућих платформи (Тимс), односно система за управљање учењем и путем Јавног медијског сервиса Србије.

Реализација блок наставе и практичне наставе у блоку:

Блок настава која је предвиђена у периоду од 08. до 12. марта помера се за прву недељу након наставе на даљину.

Обуку вожње настављамо уз поштовање свих мера безбедности и заштите.

Распоред група приликом повратка на непосредну наставу:

Приликом повратка на непосредну наставу у школу на теоријску наставу долази група која је требалo бити у школи од понедељка 08. марта.

Период важења донетих мера:

У континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација, на основу чега ће бити донете одлуке на организацији рада школа у наредном периоду.