Почетак успешне сарадње са Микротик академијом

Поносни на њих!

Стигли су и први Микротик сертификати за ученике наше школе

У периоду 25.-27. децембар 2017. године у Машинско-електротехничкој школи одржана је прва обука за MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) сертификат. Прву групу полазника ове обуке чинили су ученици четврте године, смер – администратор рачунарских мрежа: Жерић Дамир, Мадић Александар, Станковић Александар, Стојановски Милан, Стошановић Златко и Ћосић Стеван. Полазници су веома успешно савладали програм, положили испит и добили сертификат Микротик академије. Честитамо! Микротик академија и Машинско – електротехничка школа настављају сарадњу, па ће стога, до краја школске 2017/18 године, бити организоване обуке за још две групе полазника, који ће имати прилику да стекну MTCNA сертификат, а све са циљем да нашим ученицима пружимо што боље стицање практичног знања у информационо – комуникационој технологији.

MTCNA обука