ПРЕЗЕНТАЦИЈА СТРУЧНЕ ПРАКСЕ У ВАЛЕНСИЈИ

У оквиру Ерасмус+ пројекта ,,Усвојити, применити, приказати – УСПЕТИ” ученици који су на стручној пракси били у Валенсији одржали су презентације 29.09.2021. и 30.09.2021. у библиотеци школе.
У среду су презентацију одржали ученици смера Администратор рачунарских мрежа, Јован Урошевић, Вељко Петровић, Никола Несторовић, Марко Ђорђевић и Михајло Димитријевић одељењима II-1, II-2, III-1 и III-2, док су у четвртак о својим искуствима говорили ученици смера Машински техничар за компјутерско конструисање Сташа Младеновић, Димитрије Ђорђевић и Димитрије Петковић одељењима II-3, II-4, III-3 и III-4.
Учесници мобилности су гворили о пракси коју су обављали у фирмама прилагођеним њиховом образовању, али и о култури и животу током боравка у Валенсији.