УПИС УЧЕНИКА У I РЕЗРЕД СРЕДЊЕ ШКОЛЕ – ОБАВЕШТЕЊЕ И ПРЕПОРУКЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Поштовани родитељи и драги ученици, будући ђаци Машинско-електротехничке школе,

упис ученика у I разред средње школе обавиће се у понедељак и уторак 12. и 13. јула.

Распоред ученика биће доступан у основним школама и на порталу mojasrednjaskola.gov.rs у складу са Календаром уписних активности.

Да би што безбедније по здравље и запослених и вас обавили упис ученика дајемо следеће препоруке:

1. Уколико сте у могућности искористите услугу електронског уписа и упис извршите преко портала mojasrednjaskola.gov.rs
  2. Уколико упис обављате у школи молимо Вас да обратите пажњу на следеће:

Упис се обавља у приземљу школе, десно од улазних врата и видно су обележени према образовним профилима.

Уписне комисије дежурају од 8 до 15 часова у понедељак и у уторак (12. и 13. јула).

Потребна документација за упис:

– пријава за упис

Уписној комисији доставити:

– сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању (плави образац)

– уверење о обављеном завршном испиту (плави образац)

– лекарско уверење

– извод из Матичне књиге рођених, школа прибавља по службеној дужности кроз систем еУписа.

Све додатне информације се могу добити на телефон 030/456-022 електронском поштом на адреси info@mesbor.edu.rs. Све информације у вези школе и уписа се могу видети на школском сајту на адреси www.mesbor.edu.rs

Уколико улазите у зграду школе морате све време носити заштитну маску која покрива нос и уста и обратии пажњу на држање дистанце.