Конкурс за чланове мултимедијалног тима ученика у оквиру Ерасмус + пројекта

Рок за пријаву заинтересованих је  13.11.2023 – 20.11.2023.

У оквиру Ерасмус+ акредитације у области стручног образовања и обука коју школа поседује за период  1. март 2021. до 31. децембар 2027. Пројектни тим расписује конкурс за избор чланова мултимедијалног тима ученика.

Право учешћа имају сви ученици четвртог степена, другог, трећег и четвртог разреда, Машинско-електротехничке школе у Бору.

Ученици, чланови мултимедијалног тима биће задужени за логистичку припрему ученика учесника мобилности, затим за креирање мултимедијалних садржаја у оквиру пројекта, као и одржавање веб сајтова и страница усмерених ка пројекту.

Сви заинтересовани ученици могу да се пријаве слањем пријавног мејла и мотивационог писма на електронску пошту erasmusplusmesbor@mesbor.edu.rs.

Чланови мултимедијалног тима, одлуком Пројектног тима школе биће награђени одговарајућим бројем поена у наредном пројектном конкурсу за учешће на мобилности као и пригодним наградама.

С’ поштовањем,

Пројектни тим