РАДНИ САСТАНАК НА ПРОЈЕКТУ „ЗАЈЕДНО КА СРЕДЊОЈ ШКОЛИ“

25. и 26. августа одржан је радни састанак представника 20 школа и локалних самоуправа учесница у пројекту „Заједно ка средњој школи“ – подршка деци из осетљивих група у пеласку у средњу школу. Циљ састанка био је сумирање резултата друге фазе пројекта (2020-2022) и планирање наредне фазе пројекта (2023-2025).

Састанку је присуствовао психолог школе, координатор пројекта, а састанак је био организован тако да су сви партнери на пројекту могли уживо да размене досадашња искуства и да у мањим групама структурисано дискутују о различитим аспектима пројекта.

Састанку је присуствовало 33 представника из 18 основних и средњих школа и 14 представника 8 локалних самоуправа, представница Министарства просвете, науке и технолошког развоја, као и представници Дечије фондације Песталоци и Центра за образовне политике.